Tüm Kategoriler
Çağrı Merkezi : 0(544) 696 72 02

AutoCAD LT 2020 New Single-user Annual Auto-Renew

057L1-WW7678-T517

Bugün Kargoda


Detay Özellikler

AutoCad LT Nedir?

AutoCAD LT®, Autodesk® tarafından geliştirilen, 2 boyutlu bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve teknik çizim programlarından biridir. AutoCAD LT üç boyutlu çizimler üzerine çalışmayan kullanıcılar için uygun çözümler sunar. Yalnızca iki boyutlu çizimler için tasarlanmıştır. AutoCAD LT, iki boyutlu çizimler için özelleşmiş arayüzü sayesinde 2B çizimlerin kolay ve pratik bir biçimde çizilmesine olanak tanır. AutoCAD LT’nin kullanımı kolay taslak çizim araçlarıyla hassas 2B çizimleri taratmak çok daha hızlı ve pratiktir. AutoCAD LT, karmaşık ve iki boyutlu çizimler için ihtiyaç duyulmayan komutlar ile özellikleri içermez. Akıllı Boyutlandırma ve geliştirilmiş PDF dosyaları gibi iki boyutlu çizimler için faydalı olabilecek akıllı araçlar bulunmaktadır.

Nerede olursanız olun, 2B çizim ve belgeleri daha hızlı ve daha fazla hassasiyetle yaratın ve düzenleyin.

Autocad LT ile Projelerinizi Hızlandırın…

  • Shared Views özelliği ile tasarımlarınızı  orijinal çizim dosyalarını yayınlamak zorunda kalmadan paylaşın.
  • Autocad mobil uygulamalar ile işinizi yanınızda taşıyın, sahada web ve mobil cihazlardan erişim imkanı ile internete bağlı olmasanız bile diğer çalışma arkadaşlarınızla birlikte görüntüleyin ve düzenleyin.
  • İhtiyaç duyduğunuzda Autodesk Hesabınız (Autodesk Account) üzerinden Autodesk’in global uzmanlarından teknik destek alın.
  • DWG karşılaştırma özelliği sayesinde bir çizimin veya Xref’in iki revizyonu arasındaki grafiksel farkları tespit edin.
  • PDF ortamındaki teknik çizimleri doğrudan açabilme ve kesintisiz çizime devam etme imkanı.

♦ AutoCAD web uygulaması

AutoCAD ürün ailesine yeni giren AutoCAD web uygulaması ile en son planlarınıza her zaman hızlıca ulaşabilirsiniz. Basitleştirilmiş web arayüzü ile kendi CAD çizimlerinizi web.autocad.com adresinde görüntüleyin, oluşturun ve düzenleyin.

♦ AutoCAD mobil uygulaması

İnternete bağlı olmasanız bile sahada çizimleriniz üzerinde çalışın. Güçlü, kullanılması kolay araçlarla her cihazda CAD çizimlerini görüntüleyin, oluşturun ve düzenleyin.

♦ Web ve mobile kaydedin

Masaüstünüzdeki çizimleri görüntülemek ve düzenlemek için web ve mobil uygulamalarına kaydedin. Paylaşımlı erişim kullanarak masaüstü, web veya mobil cihazlardaki en son çizimlerle ulaşarak DWG dosyaları üzerinde çalışın.

Yeni ve Geliştirilen Özellikler

♦ DWG karşılaştırma

Bir çizimin veya xref'in iki revizyonu arasındaki grafiksel farkları kolayca tespit edin ve belgelendirin. Renklerle kodlanmış grafikler kullanarak iki çizim versiyonu arasındaki farkları vurgulayın.

♦ 2B grafik iyileştirmeleri

Çizim sıralamaları ve katman özelliklerini daha hızlı yakınlaştırın, kaydırın ve değiştirin. Grafik performansı iletişim kutusundaki yeni kontroller ile 2B grafiklerin performans davranışlarını kolayca yapılandırın.

♦ Görüntü paylaşma

Tasarımlarınızı orijinal çizim dosyalarını yayınlamak zorunda kalmadan paylaşın. Paylaşılabilen bir bağlantı kullanarak çizim tasarım görüntülerini bir web tarayıcıda yayınlayın, aldığınız yorumlar hemen AutoCAD masaüstünüze gelsin.

♦ Görüntüler ve görüntü alanları

İsim verilmiş görüntüleri bir düzene yerleştirin, istediğiniz zaman kağıt düzlemi görüntü   alanlarının büyüklüğünü veya yerini değiştirin. Belirli bir düzende çalışıyorken bile hızlıca yeni model yaratma yetkinliğine sahip olun.

♦ TrustedDWG teknolojisi ile tasarımlarınızı koruyun

AutoCAD yazılımı içinde bulunan TrustedDWG, tasarım verisi depolama ve paylaşmanın orijinal, en verimli ve en doğru yoludur. Trusted DWG™ teknolojisiyle değerlendirme süreci boyunca tasarım verilerinizin bütünlüğünün korunmasına yardımcı olun.

♦ PDF içe aktarma geliştirmeleri

PDF’den çizime SHX yazı tipi dosyaları dahil geometri, dolgular, raster görüntüleri ve TrueType metnini aktarın.

♦ Paylaşılan görünümler

Görüntüleme ve yorum ekleme için çiziminizin tasarım görünümlerini web tarayıcıda yayınlayın.

♦ Kullanıcı arabirimi

Yeni düz-tasarım simgeleri ve 4K geliştirmeleri ile gelişmiş görsellerin tadını çıkarın.

♦ Kapsamlı 2B dokümantasyonu

Geniş çizim, düzenleme ve ek açıklama araçları seti ile 2B belgeler ve çizimler üretin.

♦ Bağlı iş birliği

Çizimlerinize masaüstü, web ve mobil ortamlardan erişin. Navisworks, Bing Maps ve diğerlerinden verileri paylaşın ve kullanın.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver