Tüm Kategoriler
Çağrı Merkezi : 0(544) 696 72 02

AutoCAD Revit LT Suite 2020 New Single-user Annual

834L1-WW7678-T517

Bugün Kargoda


Detay Özellikler

Revit LT Özellikleri Nelerdir?

Mimarlık için 3B BIM araçları

Revit LT™ BIM yazılımındaki özellikler, yüksek kaliteli tasarım ve dokümantasyon için Yapı Bilgi Modelleme (BIM) iş akışlarını desteklemek üzere tasarlanmıştır. Teslim edilebilir BIM ürünleri için talepleri daha iyi bir şekilde karşılamak ve tasarımları daha net bir şekilde görselleştirmek ve aktarmak için BIM araçlarını kullanın.

3B tasarım ve görselleştirme 

Tasarım süreci boyunca alanı görselleştirmek için model tabanlı ortamın herhangi bir açısından 3B ortografik ya da perspektif görünümler oluşturun. Patlatılmış aksonları ve 3B detayları daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun. Adeta bir yol üzerinde hareket eden kamera ile animasyonlar oluşturmak için gözden geçirme aracını kullanın. Bu, yapıyı sanal olarak görselleştirmenize, yapıyı ve içindeki alanları daha iyi anlamanıza ve tasarım fikirlerinizi müşterilere daha etkili bir şekilde aktarmanıza yardımcı olur.

Tek, koordineli bir model

BIM'i kullanarak yapı projelerinin tasarım ve dokümantasyonunu aynı anda gerçekleştirerek iş akışınızı geliştirin. Tek, koordineli veritabanı tüm tasarım bilgilerini depolayarak, her bir çizelge, çizim paftası ve 2B-3B görünümü doğrudan model üzerinde oluşturmanıza olanak sağlar. Tasarımınızda gerçekleştirilen revizyonlar her bir görünüm ve tüm destek dokümantasyonunda otomatik olarak güncellenerek, hata ve eksiklikler minimum düzeye indirilir.

Yüksek kaliteli dokümantasyon

Tasarım süreci boyunca yapı modelinizde gerçekleştirilen revizyonları otomatik olarak yöneten bir koordineli model ile dokümantasyonu iyileştirin. Modelden elde edilen konstrüksiyon dokümanları daha yüksek kaliteli olup, değişiklik ve manuel koordinasyon maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olur. Dokümantasyonunuzun koordineli ve güncel olduğunu bildiğiniz için, tasarıma daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Otomatik oluşturulmuş çizelgeler

Veri akışını hızlandırmak ve maliyet ve miktar görünürlüğünü iyileştirmek için yapı bileşen çizelgelerini otomatik olarak oluşturun. Çizelgeler doğrudan model üzerinden oluşturulduğunda, günceldir ve Revit LT modelinin kapsamlı görünümünü sunarlar. Bir çizelge görünümünde gerçekleştirilen değişiklikler, plan, bölüm ve cephe gibi diğer tüm model görünümlerine otomatik olarak yansıtılır.

Revit kullanıcıları ile akıcı tasarım dosyası alışverişi

Diğer Revit yazılım uygulamalarını kullanan proje takımı üyeleri arasında kolayca dosya alışverişi yapın. Revit LT yazılımı; Revit, Revit Architecture, Revit MEP ve Revit Structure yazılımları ile tam uyumlu olduğundan, Revit platformundaki her türlü firma veya katılımcı ile dosya alışverişi yapabilirsiniz.

BIM'e kendi hızınızda geçiş yapın (Revit LT Suite'te mevcut)

Revit LT yazılımı ile kendi temponuzda BIM'e geçiş yaparken, AutoCAD LT yazılımı ile mevcut proje çalışmanıza devam edin. AutoCAD® Revit LT™ Suite, Revit LT'nin 3D BIM araçlarını ve AutoCAD LT'nin bildiğiniz taslak çizimi araçlarını sunar. Basitleştirilmiş kullanıcı arayüzü ve entegre öğrenme kaynakları ile BIM'e geçişinizi kolaylaştırın.

 

Büyük bir değer arz eden sektöre özel araçlar (Revit LT Suite'te mevcut)

AutoCAD Revit LT Suite, Revit LT'nin BIM modelleme araçlarını ve AutoCAD LT'nin 2B taslak çizimi yazılımını, daha uygun maliyetli tek bir pakette sunar. Mimari BIM ve profesyonel taslak çizimi arasında seçim yapmanıza gerek yok çünkü pakette hem Revit LT hem de AutoCAD LT bulunuyor.

 

 

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver